Kategorie

Informacje

Uwaga ważne!!! W przypadku odbioru osobistego zamówionego towaru, prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia terminu odbioru. Jeżeli natomiast znalazłeś interesującą Cię ofertę a bez składania zamówienia towar chcesz odebrać lub obejrzeć w naszym sklepie stacjonarnym, koniczenie potwierdź dostępnoość, ponieważ część towarów trzymamy w magazynie i bez wcześniejszego umówienia, nie będzie możliwości odbioru ani obejrzenia.
Adresy sklepów stacjonarnych


 
 

AMBike.pl Konstancin-Jez.
Ul. Warszawska 35
05-520 Konstancin-Jeziorna 
 
 
kom: 531 549 655
512 096 168
512 096 186
   
 

 


AMBike.pl Otwock
ul. Staszica 16
05-400 Otwock 
 
kom: 796 255 879
512 096 168
512 096 186
   

 

Godziny otwarcia sklepów:
Pon. - Piątek-     10.00-17.00
Sobota -                9.00-14.00

 
Płatności w AMBike.pl są obsługiwane przez platnosci.pl
   

Koszty dostawy

Dostawa


 • Darmowa wysyłka przy formie płatności "Wpłata na konto" powyżej 300 zł
 • Darmowa wysyłka przy formie płatności za "Płacę PayU" powyżej kwoty 450 zł
 • Darmowa wysyłka przy formie płatności "Za pobraniem" powyżej 300 zł

LeaseLink

Rower elektryczny MTB 29" Haibike XDURO HardNine 4.0

 • Kod: 4542009740
 • Dostępność: Na magazynie
 • Producent: Haibike
 • Model: 2017
 • Czas realizacji: 1-7 dni
 • Cena: 10 499,00 zł10 999,00 zł
  • Wybierz rozmiar:
  szt.
 • Oblicz eRaty
 • Poleć produkt

 

Rower elektryczny HAIBIKE XDURO HardNine 4.0

Specyfikacja

    Rama
    Aluminium 6061, hydroformed, Gravity Casting Interface, Tapered Head Tube, oś stała M12 (1.75) x 142mm, hamulce tarczowe Post Mount
    Motor
    Bosch Performance Cruise, 250W, 60Nm, 25km/h
    Display
    Bosch Intuvia
    Bateria
    Bosch PowerPack, 400 Wh
    Ładowarka
    Bosch compact charger 2A
    Widelec
    SR Suntour XCR Air RLR DS Remote Lockout, powietrze/olej, Skok: 100mm, stalowa rura sterowa 1 1/8", szybkozamykacz
    Układ zmiany biegów
    Shimano Deore M610, 10-bieg
    Dźwignia zmiany biegów
    Shimano Deore M610, Rapidfire
    Zębatka (tylna)
    Shimano HG50, 11-36 Zęby
    Łańcuch
    KMC X10e
    Tarcza
    FSA, 15, Stal
    Dźwignia hamulca
    Tektro HD-M285, Aluminium
    Hamulec (przedni)
    Tektro HD-M285, 180mm, Hamulce hydrauliczne
    Hamulec (tylny)
    Tektro HD-M285, 180mm, Hamulce hydrauliczne
    Opony
    Schwalbe Nobby Nic Perfomance składana, 57-622
    Obręcz koła
    Rodi Black Rock 23 Disc, Obręcz hollow, Aluminium
    Piasta przednia
    XLC Evo disc
    Piasta tylna
    XLC Evo Disc, oś stała 12x142
    Szprychy
    Sapim Leader, czarny
    Kierownica
    Haibike Components TheBar ++ 740mm
    Chwyty
    XLC Sport chwyty na śruby
    Mostek
    Haibike Components TheStem ++, A-head, Bar bore: 31.8mm, 6˚
    Stery
    A-Head Tapered, ball bearing
    Siodło
    XDURO Light MTB
    Wspornik
    Haibike Components The Seatpost ++, patentowy, 31.6mm
    Pedały
    MTB Plattformpedal, Plastik
    Waga
    21.3kg
    Waga całkowita
    120kg
    RSP
    10 999 zł
    Rozmiar koła
    29"

 

Użyte technologie:

 

Haibike SkidPlate

**W przypadku elektrycznych rowerów górskich powszechnym zjawiskiem są uderzenia powodowane przez odbite przedmioty lub kamienie, które mogą poważnie uszkodzić zamontowany głębiej silnik. Dlatego jako pierwszy producent na świecie już w 2012 roku wprowadziliśmy do oferty tak zwaną płytę SkidPlate – prosty element ochronny, który skutecznie zabezpiecza od dołu silnik przed uszkodzeniami. Ochrona od dołu Zastosowanie znajduje tutaj koncepcja elementu, który chroniąc inne części, sam ulega uszkodzeniu. Wykazuje działanie podobnie do kasku – odkształcenia lub zniszczenia dokonują się na powierzchni elementu ochronnego; zredukowana zostaje siła uderzenia, która w przeciwnym razie mogłaby spowodować uszkodzenie silnika o znacznie większej wartości. Tworzywo sztuczne – idealny materiał Z tego powodu wykorzystujemy specjalne, odporne na uderzenia tworzywo sztuczne. Z jednej strony materiał dobrze odprowadza siłę uderzenia, z drugiej strony zachowuje swój kształt również w przypadku działania dużego naporu – utrzymuje stabilną formę. Inaczej bowiem niż w przypadku metalu, który mógłby ulec trwałemu odkształceniu, tworzywo sztuczne wraca do swojej pierwotnej postaci. Element pokryty powłoką lakieru doskonale chroni przed zadrapaniami i uszkodzeniami. W razie konieczności można w prosty sposób, niewielkim kosztem wymienić płytę SkidPlate.

 

Haibike GravityCasting Interface

**To centralny element ramy: interfejs silnika. Łączy w sobie wiele funkcji o elementarnym znaczeniu, takich jak zawieszenie silnika, zamocowanie wahaczy i amortyzatorów oraz kształtowe podłączenie baterii i rury dolnej. A im bardziej stabilny interfejs, tym stabilniejsza staje się cała rama. Metoda odlewania znana z branży motocyklowej Od 2010 roku stosujemy metodę odlewania wykorzystywaną przy budowie motocykli, tak zwaną metodę odlewania grawitacyjnego. Polega ona na wkładaniu formy negatywowej ze sprasowanego piasku do dużych form, które po odlaniu przy użyciu stopu aluminium i cynku są odchylane do różnych, dokładnie obliczonych osi. W wyniku oddziaływania przyciągania ziemskiego uzyskuje się równomierną grubość ścianek odlewu. Lekkość, stabilność i precyzja Za pomocą tej metody można wykonywać bardzo stabilne elementy, które poddawane są dokładnemu badaniu rentgenowskiemu. Wspomagana komputerowo obróbka wykańczająca zapewnia precyzyjne wykonanie wszystkich elementów.

 

System baterii Haibike StepIn

**Akumulatory mocowane na dolnej rurze od dawna stanowią wyzwanie dla projektantów – w takim przypadku element o dużej objętości musi zostać zintegrowany ze stosunkowo niewielką ramą. System Haibike StepIn udowadnia, że możliwe jest stworzenie rozwiązania atrakcyjnego pod względem technicznym i wizualnym.

Udana integracja wizualna i techniczna Aby optycznie zmniejszyć „masę”, baterię Bosch w zgrabny umieszczono w dolnej rurze. Dzięki kombinacji rur wykonywanych techniką hydroformingu i specjalnych elementów odlewanych udało się wizualnie zintegrować akumulator z ramą, co pozwoliło uniknąć tradycyjnego spawania punktów mocowania z zachowaniem określonych tolerancji. Dodatkowo udało się zmniejszyć odległość między silnikiem i akumulatorem o 11 mm.

 

System Haibike eLight

Oświetlenie na rowerze jest ważne nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale umożliwia też oświetlanie drogi po zapadnięciu zmroku. Światła pozostają jednak w całkowitej sprzeczności z charakterem rowerów sportowych. Doczepiane światła także stanowią obcy element roweru zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Dlatego opracowaliśmy własny system świateł eLight, który łączy w sobie funkcjonalność i zgrany z całością efekt wizualny. Jasny i przy tym niewidoczny Przednie i tylne reflektory zaprojektowano w taki sposób, aby znajdowały się bardzo blisko ramy, tworząc wizualnie jej część. Podłużne tylne światło jest przezroczyste, dzięki czemu dobrze komponuje się z rowerem. Możliwość montażu na wszystkich rowerach XDURO Reflektor przedni i tylne światło są zgodne z przepisami kodeksu drogowego. Oba światła można zamontować pojedynczo lub w zestawie na wszystkich rowerach XDURO. Do włączania i wyłączania służy przycisk świetlny na wyświetlaczu Bosch. W rezultacie uzyskano efektywny system oświetleniowy, który perfekcyjnie łączy się nawet ze sportowymi rowerami

 

Koncepcja silnika wintegrowanego Haibike

Silnik jest technologicznym sercem roweru elektrycznego, a także elementem w istotny sposób wpływającym na jego wygląd. Dzięki interfejsom GravityCasting możemy modyfikować silnik na niewielkiej przestrzeni, rezygnując przy tym z wszystkich oddzielnych blach mocujących. W ten sposób zmniejszyliśmy do minimum ilość miejsca potrzebnego do montażu i znacznie zredukowaliśmy wizualną objętość silnika. Płyta SkidPlate jest nie tylko elementem ochronnym potrzebnym ze względów technicznych, stanowi też zewnętrzną, odgradzającą oprawę silnika. Dzięki temu tworzy zgraną całość z ramą. W rezultacie osiągnęliśmy doskonałą integrację wizualną silnika, który w przeciwieństwie do swojej wersji standardowej nie jest elementem obcym, lecz w sposób widoczny stanowi jedność z rowerem ePerformance.

 

Napęd Bosch Performance Cruise

**Napęd Bosch Performance Cruise Napęd Performance Cruise jest mocnym i niezawodnym napędem klasy Pedelec. Jego moc znamionowa wynosi 250 W. Wspomaga rowerzystę do prędkości 25 km/h. System z 3 czujnikami rejestruje moment obrotowy, kadencję i prędkość z 1000 pomiarów na sekundę, które są przetwarzane przez potężny procesor w bardzo krótkim czasie. To rozwiązanie gwarantujące szybkie i precyzyjne sterowanie silnikiem zapewnia bardzo dużą czułość reakcji wspomagania.

 

Wyświetlacz Bosch Intuvia

**Wyświetlacz Bosch Intuvia Czytelny, zdejmowany wyświetlacz Intuvia prezentuje wszystkie niezbędne informacje, m.in. chwilową, średnią i maksymalną prędkość, przebieg dzienny i całkowity. Ponadto udostępnia takie informacje jak godzina, długość jazdy, całkowity czas użytkowania roweru elektrycznego oraz aktualna moc silnika. Precyzyjne wskazanie zasięgu informuje o dystansie, jaki można przebyć, uwzględniając aktualny poziom naładowania akumulatora. Za pomocą zdalnego sterowania można wybrać pięć trybów wspomagania (Eco, Tour, Sport, Turbo i OFF) lub aktywować wspomaganie pchania. Funkcja OFF-Board-Use zapewnia obsługę wszystkich opcji również po zdjęciu urządzenia. Gniazdo micro USB umożliwia ładowanie nawigacji, telefonu lub odtwarzacza MP3. Za pomocą zdalnego sterowania przy lewym uchwycie można w czasie jazdy bezpiecznie obsługiwać wszystkie funkcje wyświetlacza i tryby wspomagania – bez konieczności zdejmowania ręki z kierownicy. Stabilny cokół zapewnia pewne mocowanie, nawet w trudniejszych warunkach jazdy.