Komputer Mio Cyclo 105 HC + komplet czujników

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 43770
  • Producent: Mio
  • Dostępność: Brak na magazynie - Zapytaj o dostępność
  • Koszt wysyłki: WYSYŁKA GRATIS
  • szt.
  • 699,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Mio Cyclo 105 H i 105 HC są wyposażone w ekran z powłoką antyodblaskową o przekątnej 1,8 cala, menu o prostej strukturze i pulpit z możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika, prezentujący dane wybrane przez rowerzystę. Z urządzenia można korzystać natychmiast po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu na rowerze w układzie poziomym lub pionowym.

 

Niewielkie gabaryty wytrzymałej i wodoodpornej obudowy (IPX7) sprawiają, że z komputera Mio Cyclo 105 można korzystać w każdych warunkach pogodowych. Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.

Urządzenie Mio Cyclo 105 H/HC jest idealnym towarzyszem codziennych treningów: dzięki funkcji osobistego partnera treningowego możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność. Urządzenie rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i pokonywane trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Po powrocie do domu można w łatwy sposób przeanalizować zarejestrowane trasy i udostępnić je w trybie online za pomocą aplikacji Mio Share zainstalowanej na komputerze. Aplikacja Mio Share pełni również funkcję sklepu, w którym można zarządzać posiadanym urządzeniem i wyszukiwać najnowsze informacje o produktach, a także aktualizacje oprogramowania.

W urządzeniu Mio Cyclo 105 H zastosowano czujnik ANT+™, a oprócz tego pulsometr bezprzewodowy. Wersja Mio 105 HC oferuje kompletny pakiet wyposażenia, to jest czujnik ANT+™, pulsometr bezprzewodowy, czujniki prędkości obrotowej kół i tempa. Umożliwia to rowerzyście ocenę wydajności oraz poprawę stanu zdrowia. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla miłośników rowerów szosowych jak i górskich


Komputer rowerowy

 

Rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i o wiele więcej...


 

Wodoodporna obudowa (standard IPX7)

 

Wytrzymała, wodoodporna obudowa (standard IPX7) sprawia, że nawigacja jest możliwa w każdych warunkach pogodowych.

Łatwe w użyciu

 

Z urządzenia można korzystać natychmiast po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu na rowerze w układzie poziomym lub pionowym.

Technologia ANT+™

 

Urządzenie Mio Cyclo 105 H/HC ma wszystkie funkcje przydatne zarówno profesjonalnym  kolarzom szosowym jak i zaawansowanym rowerzystom górskim.  Mierzy czas, prędkość, odległość, wysokość, liczbę zużytych kalorii i inne współczynniki. Jest także wyposażone w technologię ANT+™, bezprzewodowy pulsometr oraz czujniki prędkości obrotowej kół i tempa.

Aplikacja Mio Share

 

Przy użyciu aplikacji Mio Share możesz zapisywać swoje dane, zarządzać przebytymi trasami i udostępniać je znajomym. Ta łatwa w użyciu aplikacja umożliwia pobieranie tras oraz poznawanie nowych dróg i miejsc, które inni użytkownicy uznali za interesujące. Aplikacja umożliwia także zarządzanie urządzeniem oraz pobieranie aktualizacji map i najnowszych informacji o produktach.

Bateria o dużej żywotności

 

Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.

Dostosowany pulpit

 

Prezentuje dane wybrane przez rowerzystę.

Czujnik tętna

 

Bezprzewodowy czujnik tętna (ANT+™) - monitoruj swoje wyniki i dbaj o formę.

Osobisty partner treningowy

 

Możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność.

Kadencja/prędkość obrotowa koła

 

Wersja Mio 105 HC oferuje kompletny pakiet wyposażenia, to jest czujnik ANT+™, pulsometr bezprzewodowy, czujniki prędkości obrotowej kół i tempa

Cyclo 105 HC.
Specyfikacja techniczna:
Rozdzielczość

128 x 128

Wielkość

4.5cm (1.8")

Szerokość (mm)

49mm

Wysokość (mm)

70mm

Grubość (mm)

19mm

Waga (gr)

64.5g