DRAGON

DRAGON

Maski antysmogowe DRAGON – krakowska produkcja, światowa jakość

 

 

CZYM JEST SMOG?

 

Spotykamy się z nim w silnie uprzemysłowionych miastach, ale także tam, gdzie występuje duży ruch samochodowy a nawet na wsiach w sezonie grzewczym. W takich miejscach towarzyszy nam na każdym kroku, od września aż do kwietnia, czyli przez większą część roku! Smog jest nienaturalnym zjawiskiem atmosferycznym w znacznej mierze wynikającym z działalności człowieka oraz występowania bezwietrznej pogody i znacznego zamglenia. Słowo SMOG jest zbitką dwóch angielskich słów: smoke (dym) i fog (mgła). Związki chemiczne i pyły w połączeniu ze znaczną wilgotnością stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia a nawet życia!

 

 

SKUTECZNA OCHRONA W WALCE ZE SMOGIEM

 

Smog to problem, z powagi którego coraz bardziej zdajmy sobie sprawę. Niestety Polska ciągle pozostaje europejskim liderem wśród krajów o najgorszej jakości powietrza. Jak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) 33 z 50 miast w Unii Europejskiej o największym stężeniu pyłu PM2,5 znajduje się właśnie w naszym kraju. Najbardziej zanieczyszczonymi miastami w Polsce są: Żywiec, Pszczyna, Rybnik, Wodzisław Śląski, Opoczno, Sucha Beskidzka, Kraków, Skawina i Nowy Sącz. Działania przez nas podejmowane (jak np. wymiana pieców węglowych na ekologiczne źródła ogrzewania domów czy ograniczanie ruchu samochodów w centrach największych miast) bez wątpienia stopniowo będą wpływały na to, że smog przestanie nas tak bardzo truć. Dopóki jednak całkowicie się go nie pozbędziemy maska antysmogowa pozostanie najlepszą formą ochrony przed pyłami zawieszonymi. Pamiętaj jednak o tym, aby wybrać produkt najwyższej jakości, który uzyskał certyfikat Państwowego Instytutu Badawczego CIOP. Maski antysmogowe marki DRAGON MASK zostały poddane niezależnym testom laboratoryjnym, które rzetelnie zostały opisane w raporcie badań.

 

 

SKĄD POMYSŁ NA MASKI ANTYSMOGOWE DRAGON?

 

Kilka lat temu w Krakowie – sercu województwa o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Polsce – powstał pomył na stworzenie masek antysmogowych, które pozwolą nam po prostu bezpiecznie oddychać. Liczne testy i badania pozwoliły nam opracować innowacyjny produkt doskonałej jakości, dziś tak chętnie wybierany przez konsumentów w kraju i za granicą. Jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się producentem najchętniej wybieranych masek przeciwsmogowych na polskim rynku, a naszym Klientom możemy dostarczać produkt gwarantujący najwyższy poziom ochrony.

 

 

NOWOCZESNY WYGLĄD, INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

 

Maski antysmogowe DRAGON powstały z myślą o osobach oczekujących bezkonkurencyjnej jakości, dla których zdrowie stanowi najwyższą wartość. Wybierając nasz produkt macie pewność maksymalnej skuteczności potwierdzonej niezależnymi badanami. Nasze maski, jako jedyne na rynku, uzyskały certyfikat Państwowego Instytutu Badawczego CIOP, wskazujący ich skuteczność na poziomie 99,97%. Maski przeciwsmogowe DRAGON są doskonałym rozwiązaniem dla każdego.

 

 

STOSUJEMY FILTRY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 

Wszystkie maski w naszej ofercie posiadają wymienne filtry N99, które dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii węgla aktywnego podczas ich produkcji, mogą uzyskiwać wysoką skuteczność filtracji zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Filtry stosowane w maskach antysmogowych DRAGON wychwytują aż 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10) a także kurzu, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Dzięki naszym maskom będziesz mógł odetchnąć czystym i zdrowym powietrzem nawet w środku zimy w centrum wielkiego miasta!

 

 

DLA BIEGACZY, DLA ROWERZYSTÓW, DLA OSÓB AKTYWNYCH

 

Od dziś nie musisz rezygnować z ulubionych aktywności na zewnątrz w obawie o swoje zdrowie. Seria masek DRAGON SPORT to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które mimo smogu nie chcą rezygnować z treningów. Nasze sportowe maski to najlepsza propozycja na rower, dla biegaczy lub dla miłośników crossfitu w wersji outdoor. Dzięki specjalnej budowie pozwalają na swobodne oddychanie nawet podczas intensywnego wysiłku. Wyprofilowane krawędzie oraz szerszy zaczep pomagają lepiej dopasować maskę do twarzy oraz gwarantują utrzymanie jej podczas ruchu. Sportowe maski antysmogowe są dostępne aż w czterech rozmiarach, dlatego każdy znajdzie dla siebie produkt w 100% spełniający jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportowych masek antysmogowych DRAGON.

 

 

DLA KAŻDEGO!

 

Seria masek antysmogowych DRAGON CASUAL charakteryzująca się subtelnością połączoną z niebanalną stylistyką. Dedykowana jest dzieciom, kobietom w ciąży, osobom starszym i wszystkim oczekującym najlepszej ochrony na co dzień. Dostępne wzory nadają się dla mężczyzn, którzy mogą wybrać stonowaną, czarną wersję idealną do biznesowych stylizacji lub bardziej codzienną, np. w najmodniejszym deseniu ostatnich sezonów – moro. Dla pań znajdzie się coś w przepięknych odcieniach purpury, mięty czy też w modny, kwiatowy wzór. Nasze maski przeciw smogowi doskonale sprawdzą się w drodze do szkoły, pracy, na uczelnię czy spotkanie w centrum miasta. Maski CASUAL dostępne są w rozmiarach S, M oraz L, dlatego każdy z Was znajdzie dla siebie optymalną maskę antysmogową. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów codziennych masek.

 

 

Już dziś zadbaj o swoje zdrowie, nie rezygnując przy tym z aktywności na powietrzu w okresie grzewczym. Zastosuj maskę przeciw smogowi z oferty marki DRAGON, która wychwytuje aż 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza!