Maska Antysmogowa DRAGON Casual SE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 56241
  • Producent: DRAGON
  • Dostępność: Na magazynie
  • szt.
  • 159,00 zł 129,00 zł
  • Oblicz

MASKA DRAGON CASUAL SE

MASKA DRAGON CASUAL SE

Jest to najnowsza odsłona naszego najchętniej kupowanego produktu. Jest to model stworzony na czas obecnie panującej pandemii. Usunęliśmy boczny zawór wydechowy dla ochrony osób przebywających w Twoim otoczeniu. Jednocześnie wdychane powietrze jest filtrowane przez nasz doskonale znany filtr z aktywnym węglem.  Nasze filtry to kompletnie nowa idea i skuteczność na najwyższym poziomie. DRAGON N99 AC posiada potwierdzoną testami skuteczność filtracji nawet o 30% wyższą niż filtry HEPA, stosowane w maskach przeciw smogowi innych producentów. To jedyny na rynku produkt do masek antysmogowych sprawdzony przez niezależny Państwowy Instytut Badawczy CIOP. Możemy pochwalić się najwyższą skutecznością filtracji powietrza – filtry które znajdują się w maseczkach DRAGON skutecznie pochłaniają aż do 99,9% toksyn i zanieczyszczeń takich jak: pleśń, spaliny, pleśń, spaliny czy zawiesiny stałe PM1.0, PM2.5 i PM10 (smog). Tym sposobem produkty marki DRAGON ochraniają przed niebezpiecznymi następstwami chorób zakaźnych. Aktywny węgiel używany w filtrach N99 jest odpowiedzialny za pochłanianie szkodliwych dla zdrowia metali ciężkich oraz częściowo neutralizuje brzydkie wonie. 

Nasze produkty poza perfekcyjnym działaniem wyróżnia wyszukany wygląd i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo. Możesz wyglądać doskonale i modnie na każdą okazję! Nasza maseczka została zoptymalizowana pod kątem łatwości oddychania - inna budowa oraz wprowadzenie lekkiej, jednowarstwowej tkaniny technicznej sprawia, że jest to najbardziej przewiewny produkt tego typu jaki kiedykolwiek został wypuszczony do sprzedaży. Odświeżony fason maski w połączeniu z miłym w kontakcie ze skórą materiałem zewnętrznym, lekkimi tasiemkami i ukrytym w lamówce metalowym noskiem, pozwala na dokładne uszczelnienie i komfortowe dopasowanie naszego produktu do twarzy. Produkty Dragon Casual występują w wielu wariantach kolorystycznych i trzech wielkościach (S – dla najmłodszych oraz M i L), aby każdy dopasował produkt do swoich potrzeb.


ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Udoskonalona maseczka DRAGON CASUAL SE ma zewnętrzną warstwę wykonaną z najwyższej jakości technicznego materiału. Poprzez zastosowanie nowego materiału udało nam się jeszcze mocniej ograniczyć opory występujące podczas oddychania. Dzięki unikalnemu krojowi, nasz produkt jest niezwykle wygodny i idealnie dostosowuje się do kształtu twarzy. Jest miękki, mało rozciągliwy dzięki czemu nie będzie naciągać się po dłuższym użytkowaniu i łatwy w utrzymaniu – maskę przeciwsmogową można czyścić zwilżoną szmatką z mikrofibry, a czasem po odczepieniu filtra, umyć pod bieżącą wodą nie cieplejszą nić 30°C z delikatnym detergentem.


TASIEMKI I LAMÓWKI

Tasiemki i lamówki zastosowane w produktach DRAGON CASUAL SE zrobione są z miłego, mocnego i częściowo elastycznego materiału, nie podrażniają skóry twarzy, stanowiąc równocześnie estetyczne wykończenie maski anty smogowej. Paski przechodzące nad i pod uszami, spinane złączką z tyłu głowy nie pozwalają na przesunięcie się maski w trakcie stosowania.


ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Unikalnie wydłużony, schowany w lamówce, giętki zacisk nosowy przeciwdziała zsuwaniu się maski w trakcie noszenia, umożliwia doskonałe uszczelnienie i dopasowanie do kształtów nosa i buzi.


ZŁĄCZKA

Złączka z tworzywa sztucznego w formie 2 haczyków oddalonych od siebie o 2,5 centymetra pozwala na doskonałe dopasowanie produktu do obwodu głowy.


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Maseczka antysmogowa, 2 filtry DRAGON N99 AC SE, instrukcja obsługi.


WYNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH CIOP:

Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM1

Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM2.5

Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM4

Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM10

 

Maska stanowi środek ochrony indywidualnej do prywatnego użytku, który chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (zjawiskiem SMOGu) i nie ma zastosowania w przemyśle oraz jakichkolwiek innych warunkach, wymienionych w dyrektywie 89/686/EWG, do zastosowania w których niezbędne jest spełnienie dodatkowych wymagań przez środek ochrony indywidualnej.    


ROZMIARY MASEK DRAGON CASUAL

S - dla małych dzieci

M - dla starszych dzieci i drobnych kobiet

L - dla wysokich kobiet i mężczyzn


  

JAK DOBRAĆ ROZMIAR MASKI DRAGON SPORT?

Rozmiarówka

Wymiar A

Wymiar B

S

12 cm

42- 46,5 cm

M

13 cm

46- 53 cm

L

13,7 cm

49- 58 cm

XL

15 cm

53- 60 cm

  

   
   

JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY:

  1. Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy nasadą nosa, a końcem brody.
  2. Wymiar B- zmierz obwód głowy zaczynając od czubka nosa, przez nasadę czaszki z tyłu głowy, do czubka nosa, pilnując by linia pomiaru była pod uszami.

 

JAK WYBRAĆ ROZMIAR NA PODSTAWIE POMIARÓW:

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.